Make IoT Easy
Türkçe
English
Türkçe
Teklif Al

Yeni̇li̇kçi̇ Geçi̇ş Kontrol Çözümleri̇

Geçiş Kontrol Sistemleri; nesne, kişi veya topluluğun, belirlenen bir alana güvenli bir şekilde giriş ve çıkışlarını kontrol etmek ve sınırlandırmak için kullanılan sistemlerdir. Geçiş kontrol sistemlerinde genelde geçiş kontrol noktaları turnikeler, kapılar, asansörler, otoparklar veya girişin sınırlandırıldığı yerler olabilir.

Kurumlarınızdaki giriş ve çıkışı yönetmek bizim yenilikçi geçiş kontrol sistemlerimiz sayesinde hiç olmadığı kadar kolay, yeni teknolojiyle uyumlu ve özelleştirilebilir donanımlarımızla kişilerin kontrolü sizin elinizde.

Kendi bünyemizde ürettiğimiz yenilikçi geçiş kontrol sistemlerimizdeki temel gaye yeni teknolojilerle uyumlu dinamik yapıda cihazlar üretmektir. Bu bağlamda piyasada sıklıkla bulabileceğiniz cihazlardan farklı olarak yeni IOT teknolojilerini donanımlarımızın özelliklerine dahil ederek arada kontrol modülleri bulundurmadan direkt olarak kablosuz haberleşebileceğiniz yapıda cihazlar üretiyoruz. Bu cihazlar arasında sektörde farkımızı ortaya koyan Dinamik Yüz Tanımlama Cihazı, Parmak İzi Otel Kapı Kilidi, Parmak İzi ve Kart Okuyucu gibi cihazlar ile süreçlerin takibi hiç olmadığı kadar ayrıcalıklı, hızlı ve verimli bir hale getirebilirsiniz.

RFID ürünlerimizin yanı sıra Onloi Geçiş Kontrol Sistemleri ürünleri işletmelerin ihtiyaçlarını düşünülerek her türlü geçiş kontrol sistemleri uygulamalarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Parmak okuma cihazı, kartlı geçiş sistemleri, turnike ve bariyer sistemleri, manyetik kilit ürünlerini de firmamız bünyesinde imalat ve satışını sizlere sunmaktayız.

Got any questions? I'm happy to help!