Make IoT Easy
Türkçe
English
Türkçe
Teklif Al

Yeni̇ Ürünleri̇mi̇zle Hi̇zmete Devam Edi̇yoruz.

COVID-19 virüsü nedeniyle ülkemizin ve dünyanın geçirdiği bu zorlu dönemin geçmesini ve tekrar sağlıklı günlere dönmeyi diliyoruz. Bu kapsamda aldığımız önlemler neticesinde personellerin bir kısmını evden çalıştırıyor ve ofis içi ziyaret kabul etmiyoruz.

Ekonominin yaşamın ana damarlarından olduğunun bilinciyle siz değerli müşterilerimizin taleplerine telefonla veya online olarak hızlıca cevap verip stok ürünlerini aynı gün kargoluyoruz.

Evde geçirdiğiniz bugünlerde otomatik tanımlama teknolojileri konularında yeni bilgiler edinip otomasyon sistemlerinizi geliştirmek istiyorsanız, firmamıza ait E-ticaret sitelerinden veya websitemiz üzerinden çözümlerimizi ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni ürünlerimizi yakından tanımak, fiyat/stok durumlarını öğrenmek ve gerekli teknik destek için websitemizde bulunan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

 


BARFAS AUTO ID olarak sağlıklı günler dileriz...
 

 


UHF RFID Tablet El Terminalleri   UHF RFID Mobil El Terminalleri Parmak İzi ve Kart Okuyucular Metal Şifreli Kart Okuyucu Kilitler Barkod/Karekod Okuyucular Kablosuz Wireless Barkod Okuyucular
 

 
4 Port UHF RFID Okuyucular   UHF RFID Antenler Otel Kartlı Kapı Kilitleri Metal Şifreli Kart Okuyucu Kilitler Masaüstü Barkod/Karekod Okuyucular Barkod ve 2D Karekod Okuyucular 

Got any questions? I'm happy to help!