Make IoT Easy
Türkçe
English
Türkçe
Teklif Al

İşletmeler Neden Personel Kontrol ve Takibe İhtiyaç Duyar ?

Güvenlik ihtiyaçları sürekli değişiyor. Geçiş  kontrol sistemleri ve anahtarsız giriş, mülk yöneticileri, bina sahipleri ve hatta küçük işletmeler için daha yaygın hale gelmektedir. Erişim kontrol sistemleri, insanların binalarına ve  ofislerine güvenli ve güvenli erişimi sağlar. 

Bir Geçiş Kontrol sistemine ihtiyacınız olup olmadığını belirlemek için lütfen aşağıdaki satın alma nedenlerini dikkate alın. 

-Uzaktan erişim

-Kişiselleştirilebilir

-Tarih kayıtlarına

-Çoğaltma

-Güvenlik

-Uzun vadede daha az pahalı

-Daha az zorluk

-Daha hızlı ve kilitlerden daha güvenli
 

Bir geçiş kontrol sisteminin temel rolü, istenmeyen kişileri dışarıda tutmak ya da en azından giriş/çıkışların kontrolüne sahip olmaktır. Bir depolama tesisi hem bir giriş sistemi hem de bireysel depolama birimleri için geçiş kontrol sisteminden yararlanabilir. Uzaktan kontrol çok büyük bir avantajdır. Bu sayede bireyler artık kapıları açmak veya kilitlemek için kapının olduğu yere gitmek zorunda kalmazlar, zaman ve para tasarrufu sağlarlar. Ayrıca geçiş kontrol sistemleri özelleştirilebilir. Böylece yönetici, çalışanlardan daha yüksek limitlere sahip olabilir.

Tesislerinize geçiş kontrol sistemiyle kontrol etmesinin yanı sıra geçiş kontrol sistemleri diğer işlemler ve güvenlik sistemleri ile entegre edilebilir.  İstenmeyen kişinin içeri girmesi durumunda harekete geçecek olan alarm izleme ve çalışanlarınızın zamanını ve katılımını takip edecek yazılımlar, göz önünde bulundurmak istediğiniz ek özellikler olabilir.

Geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan yeni IP kapı kontrol sistemleri daha ekonomik olmakla birlikte eski merkezi panel sistemlerinden daha fazla işlevseldir. Bu sistemler; güvenlik, güvenlik sistemi oluşturmak için IP kamera sistemleri ve IP intercom' lar ile kolayca entegre edilebilir.

Geçiş kontrol sisteminde anahtarların kaybolması durumunda kimin bir ihlale yol açtığını merak ederken güvenli bir kart ile geçiş oldukça güvenlidir. Kapıları ve kilitleri değiştirmek pahalı ve sakıncalıdır. Bir kart kaybolursa veri tabanından kolayca kaldırılabilir.

Geçiş Konrol sistemlerinden, Onloi  Mifare kart okuyucu, işletmenizi daha verimli hale getirmeye  yardımcı olacaktır ve daha az masraflıdır.Onloi size bu ürünler için  bir teklif vermekten mutluluk duyar . Çalışanların zamanını, hırsızlığı ve potansiyel vandalizmini izlemek maliyet tasarrufu özellikleridir. Bu kartlar normal anahtar stili gibi kolay kopyalanamaz.  Kartlı giriş kopyalanmak için daha yüksek derecede bir karmaşıklık gerektirir.

Geçiş kontrol sistemleri tarihsel raporlar sağlar. Çalışanlarınızın faaliyetlerini izleyecek ve zamanlarını tam olarak nerede geçirdiklerini görmenize ve yetkisiz alanlara erişip erişmediklerini görmenize izin verecektir. Ayrıca, binanın güvenliği, alarm detayları, açık ve kapalı saatler ve daha fazlası ile ilgili bilgiler gibi özelleştirilebilir raporlar alabilirsiniz. Bu raporların çoğu e-posta yoluyla edinilebilir.  Ancak birçok şirket raporları doğrudan akıllı telefonunuza gönderir böylece uzaktayken çalışanlarınızın erişimini yönetebilirsiniz.

 

Onloi çatısı altında Dünya’nın çoğu bölgesinde ileri teknoloji seviyesinde uygulanan UHF RFID Sistemi ve Geçiş Kontrol Sistemleri, yerli ve millî kaynaklar kullanılarak alanında uzman Türk Mühendisleri tarafından dizayn edilmektedir. Bu sayede teknik destek ve eğitim konusunda son derece hızlı dönüşler yapmaktayız. Firmamız bu teknolojiyi başta Gaziantep, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş olmak üzere tüm ülkemizin hizmetine sunmaktadır. 

RFID ürünlerimizin yanı sıra Onloi ürünleri işletmelerin ihtiyaçlarını düşünülerek her türlü geçiş kontrol sistemleri uygulamalarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Parmak okuma cihazı, kartlı geçiş sistemleri, turnike ve bariyer sistemleri, manyetik kilit ürünlerini de firmamız bünyesinde imalat ve satışını sizlere sunmaktayız. 

Got any questions? I'm happy to help!