Make IoT Easy
Türkçe
English
Türkçe
Teklif Al

Yüksek Maliyetli Elektronik Otel Kilitlerine Elveda

Gelişen teknoloji ile akıllı cihazlar hayatımızın her alanında yer almaktadır.

Günümüz teknolojisiyle geliştirilen BG0250 Otel Kilit Sistemi kurumsal kullanımda en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir. Genellikle otel, tatil köyü, rezidans gibi elektoronik kilit sistemlerine ihtiyaç duyulan kurumlarda sıklıkla yer almaktadır. Otel kilitlerimiz istenilen kapıya kolaylıkla monte edilip kullanılmaya elverişli bir biçimde imal edilmiştir. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde su, toz ve kir gibi dış etkenlerden etkilenmezken, pilli yapısı sayesinde uzun süreli bir kullanım imkanı sunmaktadır.

BG0253 Proximity Otel Kartı 125 kHz frekansa sahip yüksek güvenlikli, kopyalanması imkansız olan bir karttır. Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen UV baskı hizmeti sayesinde bu kartların üzerine logo baskısı yaparak kişiselleştirebilirsiniz. Kilitlerimiz 100 kullanıcıya kadar olan kapasitesi sayesinde çoklu kullanıma olanak sağlar.

Otel kilidi ile birlikte satın alacağınız BG0251 kart kodlayıcı cihaz ile otel kartlarını ister kalıcı ister süreli bir şekilde kodlayıp kullanabilirsiniz. Ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilen firmamıza ait yerli üretim yazılım sayesinde kart ekleme ve yenileme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Onloi olarak Antalya, Muğla, İzmir gibi tatil bölgelerindeki oteller başta olmak üzere tüm iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak ve satın alınan ürünlere teknik destek sağlamak için yetkin kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Got any questions? I'm happy to help!